Reklama na samochodzie to popularna oraz bardzo skuteczna forma zwiększenia prestiżu oraz świadomości marki. Mnogość dostępnych rozwiązań pozwala przedsiębiorcy na dobór odpowiedniej dla siebie formy reklamy. Stwórz swoją mobilną wizytówkę.

Wycena reklamy na aucie, jest kwestią indywidualną. Wszystko zależy od wielkości grafiki, przetłoczeń na karoserii oraz użytej folii.

Certyfikaty

FILMY Z REALIZACJI

Oklejanie tylnej szyby

Reklama umiejscowiona na tylnej szybie samochodu skutecznie przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Jest w ciągłym ruchu, przez co trafia w każde miejsce przed, w trakcie jak i po godzinach pracy. Mobilna reklama wykonana z folii One Way Vision nie utrudnia codziennego poruszania się po mieście. Ta perforowana folia z zewnątrz prezentuje daną reklamę firmy, a od wewnątrz natomiast delikatnie przyciemnia obraz. Oklejona tylna szyba stanowi doskonałe uzupełnienie wizualnej promocji marki.

Rozmiar Cena
Do 150 x 70 cm
280 zł
Powyżej
Do uzgodnienia
  • Podana cena jest ceną brutto

  • W cenie zawarty jest koszt projektu, wydruku na folii OWV i oklejania

Magnesy samochodowe

Magnesy na samochód są idealną formą cyklicznej reklamy krótkookresowej. Ta forma reklamy doskonale sprawdza się jeżeli samochód wykorzystywany jest do danej czynności raz na jakiś czas. Przykład: wideofilmowanie w weekendy lub przeprowadzki po godzinach zwykłej pracy. Magnesy bez problemu możena zamontować na czystej karoserii, a moc przyciągania pozwala na jazdę z prędkością ok. 100km/h. Po zdemontowaniu magnesu reklamowego na samochodzie nie pozostaje żaden ślad.

Zestaw trzech magnesów Cena
2 x 55x50 cm
1 x 110x10 cm
220 zł
Inny rozmiar
Do uzgodnienia
  • Podana cena jest ceną brutto

  • W cenie zawarty jest koszt projektu

  • Magnes grubości 0,7 mm

  • Laminowanie nadruku

Przykładowe realizacje

ZAUFALI NAM

[gs_logo orderby="menu_order" speed="2000" inf_loop="1" ticker="1" height="10" max_logo="8"]