Sebastian – grafik, introligator, oklejacz aut i przy okazji CEO. Od niego wszystko się zaczyna, zbiera informacje, planuje, rysuje, można zaryzykować stwierdzenie, że jest scrum masterem z raklą przyklejoną do ręki. Lubi to, co robi i jest w tym świetny.

Krzysiek – prawdziwa złota rączka. Montaż szyldów jedno-, dwustronnych, wolnostojących, na elewacji, to dla niego żaden problem. Zawsze ma ręce pełne roboty i kieszenie pełne śrubek. Jedna wywiercona dziura, kilka metrów kabla i podświetlany kaseton zaczyna błyszczeć jak najjaśniejsza gwiazda.

Zdzisiek – spawacz z 40 letnim doświadczeniem. Wszyscy chwalą niemieckie autostrady za niezawodność, a przecież nieodłączną ich częścią są równie niezniszczalne mosty. Dokładnie tak, Zdzisiek był jednym ze spawaczy konstrukcji nośnych, a teraz ten generał niezawodności będzie pracował na rzecz Twoich unikalnych szyldów.

Iza – copywriter o niezaprzeczalnej renomie. Jej wieloletnie doświadczenie w tworzeniu treści na portale informacyjne i serwisy społecznościowe oraz prowadzenie kont internetowych klientów i pisanie e-booków, zaowocowały powstaniem maszyny do za… pisywania tekstów idealnych.

Rafał – programowaniem i wordpressem zajmuje się przeszło dekadę. To kolekcjoner licznych certyfikatów. Spokojnie mógłby konkurować z Adamem Małyszem może nie w skokach, ale w ilości zebranych dyplomów. Hobbystycznie tworzy wtyczki do wordpressa… dziwne hobby, ale szanujemy.

Andrzej – spec od SEO. Audyty, optymalizacja kodu, tabele analityczne, budowanie bazy linków, to jego żywioł. Wie o aktualizacjach algorytmów Googla tyle, że wszyscy podejrzewają go o kolaborację z Larrym Pagem. Na szczęście jest z nami.