Banery są aktualnie najpopularniejszą formą reklamy zewnętrznej. Stanowią one wysoce korzystny sposób promocji marki firmy, jej towarów i usług. Banery reklamowe oferowane przez naszą firmę, wykonywane są na winylowym materiale Frontlit 510g, co zapewnia ich odporność na zniszczenie. Stosowany materiał jest wodoodporny i nie ulega zmianie w wyniku działania niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, silne słońce). Produkt oferowany przez naszą firmę jest elastyczny, co gwarantuje łatwiejszy transport i zamontowanie.
Ze względu na specyfikę materiałów i proces obróbki, mogą wystąpić niewielkie różnice w wymiarze produktu finalnego. Różnica rzędu plus/minus 1-2% wymiaru nie jest błędem i nie stanowi podstawy do uznania reklamacji. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby takie różnice nie występowały.

Baner z laminatem

Laminat jest to bezbarwna powierzchnia pokrywająca stosowana na banerach. Ten prosty zabieg, wykorzystujący technologię laminacji sprawia, że kolor nadany banerowi nie blaknie i jest chroniony przez długi czas.

Gwarancja na kolor

Wszystkie banery z laminatem ochronnym wykonane przez GRAFPOINT objęte są 2-letnią gwarancją na kolor.

Cennik

Przykładowe realizacje

ZAUFALI NAM